Dernek Faaliyetlerinin Uzaktan Yürütülmesi (II)

Dernek faaliyetlerinin uzaktan yürütülmesi 1 Haziran 2020 tarihine dek uzatılmıştır.

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 47 saniye okuma süresine sahiptir.

11.03.2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından pandemi olarak tanımlanan korona virüsü (COVID-19) salgını nedeniyle genel merkez ve şubelerimizde alınan önlemler kapsamında ilkin 6 Nisan, ardından 4 Mayıs 2020 tarihine dek arasında genel merkez ve şube ofislerimizin kapalı tutulacağı; bu tarihler arasında salı ve cuma günleri 13.00-17.00 saatleri aralığında posta ve kurye alım/teslimi gerçekleştirileceği daha önce duyurulmuştu.

Salgın bulaş riskinin sürmesi nedeniyle genel merkez ve şube ofislerimizin 1 Haziran 2020 tarihine dek kapalı tutulmasına karar verilmiş; nisan ve mayıs aylarında düzenlenmesi planlanan tüm toplantı, eğitim, buluşma, seminer vb. etkinlikler ileriki bir tarihte düzenlenmek üzere ertelenmiştir. Bu tarihe dek yine salı ve cuma günleri 13.00-17.00 saatleri aralığında posta ve kurye alım/teslimi gerçekleştirilecektir.

Tüm personelimiz uzaktan çalışma ile destek sunmaya devam edeceğinden e-posta yoluyla haberleşme sağlanabileceğini anımsatmak isteriz. Bu minvalde genel merkez ofisinin sabit telefon hattına erişim olmayacağı; ancak mobil telefon hatlarına erişim sağlanabileceği hatırda bulundurulmalıdır.

Kurumumuzdan temin edilmekte olan her nevi materyal, kitap vb. ürünler salı ve cuma günleri kargoya teslim edilebileceğinden herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi için gösterilen azami özen sürdürülecektir. 

Sağlıklı günlere!

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.